Busside liikumise skeemid Viljandi kesklinnas alates 12. oktoobrist

9. okt. 2020

Alates 12. oktoobrist  hakkavad bussid Viljandi linnas liikuma taas oma tavapärasel teekonnal ning kasutusse võetakse reisijatele juba tuttavad Bussijaama, Raamatukogu ja Vabaduse platsi bussipeatused. Leola, Kivi, Köleri ja Savi tänavate kaudu esmaspäevast enam ühistranspordiliinid ei liigu. Turu ajutine bussipeatus suletakse.
Liikluseks suletakse Vaksali tänava see osa, mis jääb Hariduse tänava uue ringristmiku ja Paala tee ringristmiku vahele, mõlemad ringristmikud ise jäävad avatuks. Sellega on suletud ka Leola ja Vaksali tänavate ristmik.
Kogu kesklinna poolt kulgev liiklus suunatakse Hariduse tänavale ja Reinu teele, mille kaudu saab sõita Männimäe suunal ning samuti tagasi kesklinna poole. Seetõttu muudetakse Reinu tee ja Hariduse tänavad ajutiselt kahesuunaliseks.

  • Männimäe poolt tulevad bussid, mis peavad sõitma Viljandi kesklinna, liiguvad Reinu tee ja Hariduse tänava kaudu. Läbimata jäävad Ugala ja Reinu tee bussipeatused. Luuakse ajutine Reinu tee  bussipeatus  Reinu teele. (Vaata Skeem 1).
  • Viljandi kesklinnast Männimäe poole liikuvad bussid sõidavad Hariduse tänava ja Reinu tee kaudu. Läbimata jäävad Ugala ja Riia mnt bussipeatused. Luuakse ajutine Reinu tee  bussipeatus  Reinu teele, kus buss peatub . (Vaata Skeem 2)
  • Kantreküla poolt tulevad bussid, mis peavad sõitma Viljandi kesklinna, liiguvad Korneri ristist Männimäe poole läbi Reinu tee ja Hariduse tänava kesklinna. Läbimata jääb  bussipeatus  Ugala. Luuakse ajutine Reinu tee  bussipeatus  Reinu teele. (Vaata Skeem 3).
  • Viljandi kesklinnast Kantreküla poole liikuvad bussid sõidavad Hariduse tänava ja Reinu tee kaudu. Läbimata jääb Ugala bussipeatus. Luuakse ajutine Reinu tee  bussipeatus  Reinu teele. (Vaata Skeem 4).

 
Skeem 1 – Busside liikumine Männimäelt Viljandi kesklinna kaudu (klikka skeemil)

 

Skeem 2 – Busside liikumine Viljandi kesklinna kaud Männimäe suunas (klikka skeemil)


Skeem 3 – Busside liikumine Kantrekülast kesklinna kaudu (klikka skeemil)


Skeem 4 – Busside liikumine Viljandi kesklinnast Kantreküla poole (klikka skeemil)

Busside liikumise skeemid Viljandi kesklinnas alates 12. oktoobrist was last modified: oktoober 13th, 2020 by kaupo